خطا
  • قالبی برای نمایش موجود نیست . لطفا با سرپرست سایت تماس بگیرید

مسلمان شدن پرفسور بوکای

feronدر سال 1981 بنا به در خواست دولت فرانسه این جسد برای تعدادی از آزمایشات به فرانسه انتقال یافت و بسیاری از جراحان که یکی از آنها پرفسور موریس بوکای بود کار تحقیقات بروی جسد فرعون را آغاز کردند.

موریس بوکای و همراهانش پس از برسی های بسیار در یافتند که این جسد علیرغم اینکه در آب دریا افتاده است بسیار سالم باقی مانده و کمتر از سایر اجساد آسیب دیده است.

در آنجا بود که یکی از حاضرین که مسلمان بود آیه 92 سوره یونس را برای موریس بوکای خواند:

و بنی اسرائیل را از دریا عبور دادیم. فرعون و سپاهیان وی بیدرنگ مسلحانه و فراتر از حد خود آنها را دنبال کردند، تا وقتی که داشت غرق میشد گفت: ایمان آوردم به اینکه خدائی غیر از خدائیکه بنی اسرائیل (فرزندان یعقوب) به او ایمان اوردند وجود ندارد و همیشه مسلمان خواهم بود ـــ حالا! در حالیکه تا پیش از این از سپردن بنی اسرائیل سرباز زدی و همیشه نیز مفسد بودی ـــ امروز فقط بدن تو را نجات میدهیم تا برای افراد پس از خودت درسی باشد. هر چند خیلی از مردم از آیات ما غافلند.

ایشان یعد از این موضوع مسلمان شدند و به تحقیق در مورد اسلام و قران پرداختند و کتاب بسیار اموزنده "قرآن و تورات و انجیل و علم ((The Bible, the Qur’an and Science))" را به چاپ رساندند. شما میتوانید کتاب ایشان را به زبان انگلیسی و فرانسوی در زیر دانلود کنند.

feron big

امیدوارم این کتاب رو بخونید.

انگلیسی:

http://s3.picofile.com/file/7385254622/moris_bookai.pdf.html

فرانسوی:

http://www.islamic-invitation.com/downloads/Bible-Quran-Science_fr.pdf

اسلام ناب است کاش تفکر کنیم